Par LKTA

Biedrība dibināta 2016. gada jūnijā ar mērķi veicināt kanisterapijas attīstību Latvijā, apvienojot ārstus, funkcionālos speciālistus, psihologus, speciālos pedagogus, pedagogus un citus speciālistus, kuri vēlas strādāt šajā jomā.

Dzīvnieku asistētas terapijas (DZAT) izmantošana pieaug visā pasaulē. Lai gan pētījumu skaists pēdējos gadu desmitos ir pieaudzis, esošā literatūra ir visai ierobežota. Līdz 2004. gadam bija aptuveni 40 pētījumi par efektivitāti dzīvnieku asistētām iejaukšanās metodēm. 

Asociācijas aktuālais uzdevums - panākt, ka suņa asistēta terapija ir kā Latvijas Republikas Veselības ministrijas atzīta medicīnas tehnoloģija. Uz doto brīdi LKTA ir apkopojusi 11 pētījumus, kas saistīti ar DZAT un ergoterapiju un/vai fizioterapiju un, kas pierāda tās lietderību un efektivitāti. Arī Latvijā veikti vairāki pētnieciskie darbi (fizioterapijā, pedagoģijā, sociālajā rehabilitācijā un psiholoģijā). 

Kļūsti par LKTA biedru

Esi aktīvs, kļūsti par biedru un iesaisties Latvijas Kanisterapijas Asociācijas aktivitātēs, attiecīgi būs lieliska iespēja sniegt savu redzējumu, piedalīties dažādās diskusijās un LKTA aktivitātēs!

Lai kļūtu par LKTA biedru, ir nepieciešams uzrakstīt LTKA valdei adresētu iesniegumu (sk.zemāk pievienoto iesnieguma formu "Iesnieguma veidlapa, lai iestātos Latvijas Kanisterapijas Asociācijā") un jāveic maksājums par iestāšanos Latvijas Kanisterapijas Asociācijā!

Kontakta forma

Latvijas Kanisterapijas Asociācija

Copyright (c) 2019 LKTA

Kontakti saziņai

info@lkta.lv

Jaunumu abonēšana